CITY TURİZM İLE KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI VİZYONU

CITY Turizm olarak Türkiye’nin turizm sektöründe lider konumumuzu, dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve bu gelişmeleri iş akışlarımıza entegre ederek sürdürmek, insan kaynakları politikamızın temel hedefidir.

Şirketimiz bu gelişmeler doğrultusunda; güvenliği ve insan unsurunu her şeyin üstünde tutan, nitelikli hizmet anlayışını kabullenen ve kalitenin kalıcılığını sağlayan, yeniliği ve dinamizmi ilke edinen, hizmet kapasitesini daima artıran, kaliteli iş için kalifiye insan kaynağına önem veren, Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşen eğitimlerle sürekli gelişimi ve eğitimi benimseyen çağdaş bir yapıya sahiptir. Hizmet verdiğimiz her alanda mükemmelliği sağlamak ve memnuniyeti artırmak adına yönetim kadromuz ve çalışanlarımızla insan kaynakları sürecini şeffaf, verimli ve en etkin şekilde yürütme stratejimiz doğrultusunda yönetiyoruz.

İnsan Kaynakları

İŞE ALIM

City Turizm'de pozisyon ihtiyaçlarına göre işe alım planı yapılmaktadır. Bu plan dahilinde alınan başvurular ölçme&değerlendirme metotlarına göre değerlendirilir. Değerlendirme sürecinde adayların kurum kültürümüze uygunluğu ve temsil edilen markaların gerektirdiği yetkinlikler dikkate alınır.

İş'te Eşitlik Platformu üyesi olarak, şirketimizde tüm adaylara adil ve objektif davranılarak zamanında ve doğru bilgilendirme yapılır.

İnsan Kaynakları