CITY TURİZM İLE KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Biz Kimiz

City Turizm

Hakkımızda

Osman Sarıal tarafından kurulan City Turizm 40 Yılı aşkın süredir, ulaşım sektöründe gelişen tüm teknolojik imkanları ve profesyonel hizmet anlayışını bütünleşik olarak kullanarak güvenli ve konforlu hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Firmamız kuruluş amacında taşıdığı ruhu kaybetmeden, zamanımızın vazgeçilmezi mobil uygulama teknolojileri ve bu son teknolojilerin sunduğu etkili ve yenilikçi çözümlerle dünden bugüne, insanların yaşam kalitesini en yüksek seviyede tutmak için çalışmaktadır.

“Taşıdığımız en önemli şey güveniniz” anlayışı, kurumların ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümlerin bulunabilmesinin, empatik bir yaklaşımla gerçekleştirilebileceğine inanmak; bu doğrultuda hareket etmemizi sağlamaktadır.

City Turizm Olarak ;

Öğrenci ve Personel Servis Taşımacılığı,

Şehir içi ve Yurt içi Araç Kiralama,

Yurt Dışı ve Yurt İçi VIP Servis Taşımacılığı,

Toplantı ve Seminer Organizasyonları ,

A Grubu Seyahat Acente İşletmeciliği,

Akaryakıt İstasyonları İşletmeciliği, alanlarında 40 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Firmamız insani değerlere ve çevreye olan hassas yaklaşımı ile en ileri teknolojieri kullanmakta ve ulaşım sektöründe en iyiyi sağlamak, lider konumumuzu korumak için çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak ulaşım sektöründe örnek olmaktır. Kullandığımız teknolojileri güncel tutarak müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp en iyi şekilde hizmet sunabilmek ve sektördeki lider konumumuzu koruyarak kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

Biz Kimiz